In Promo 1 won VC Flygha Grembergen-Hamme op de tweede speeldag, verdiend met 3-0 van BMV Beveren Melsele. Zaterdagavond nemen ze het op tegen VT Temse, waar ze opnieuw punten willen rapen.
“De wedstrijd tegen BMV gaf ons direct een fantastisch gevoel” klinkt het bij Amber Rottiers. “We speelden goed samen en speelden ons eigen spel met heel veel goesting en drive, alles lukte. Zowel Linde Pletinck, als ikzelf stonden na onze bevalling terug fit op het veld. Linde is bevallen in mei, ik in juni en het was voor ons beide heel fijn om opnieuw ons steentje te kunnen bijdragen aan het team. Temeer we vorig seizoen niet hebben kunnen afmaken.”
“Ik vind dat ook onze aanvallende krachten Senna Brunswyck en Heleen Verhulst een sterke match gespeeld hebben. Patricia Mol, onze coach en die in het verleden bij ons als opposite gespeeld heeft, is iemand met veel spelinzicht. Dankzij haar scouting konden we gericht ons spel spelen en dat met succes.”
“Ik heb gehoord dat VT Temse als ploeg anders is in vergelijking met vorig seizoen. Zij hebben trouwens met 3-2 gewonnen van BMV. Maar als wij met dezelfde drive en inzet spelen tegen Temse dan tegen BMV dan hoop ik dat we toch minstens een punt kunnen pakken.”
“Het zou heel mooi zijn indien we dit seizoen top vijf zouden kunnen eindigen. Het is op dit moment nog wat te vroeg om daar nu al voorspellingen over te kunnen doen. Bovendien doen we ook nog mee in de Beker, na winst tegen VC Eksaarde en Hemelveerdegem .”
Volleybal – Dames Promo 1 (V) – VCFlygha Grembergen Hamme
